Radiostanice CB PMR PROFi radiostanice UHF / VHF Intercomy, moto příslušenství Letecké
OMEZENÍ PROVOZU od 1.3.2021 z nařízení vlády.

Provozovna Rudná dálnice D5 5km výdej objednávek přes E-shop a Zásilkovna . 8-16h Po-Pá Tel.311 678 121
Provozovna V Hummer centru dálnice D11 2,5km výdej objednávek přes E-shop. 8-16h Po-Pá Tel.734 203 708

Objednávky jsou dále expedovány službou GLS , Česká pošta a menší balíky i prostřednictvím Zásilkovna .

Velkoobchod

Nabízíme veškerý sortiment radiokomunikační techniky a příslušenství firem TTI, INTEK, MAXON, MOTOROLA, ALBRECHT, ALAN, DANITA, TEAM, STABO , PRESIDENT , WOUXUN

 

Ve většině případů dovážíme zboží přímo od výrobce z Evropy nebo Asie a držíme dostatečné skladové zásoby. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a technická podpora.

Mimo vozidlových radiostanic jsou v prodeji také ruční radiostanice různých verzí (CB, PMR, Marine, UHF, VHF, Marine, AIR) použitelné pro turistiku, volný čas, stavební firmy, bezpečnostní agentury a mnoho dalších odvětví.

 

V naší nabídce jsou též širokopásmové, přehledové přijímače. Antény nabízíme mobilní i stabilní, v různých pásmech (CB, UHF, VHF, Marine, AIR) v širokém sortimentu, především od výrobců SIRIO, SIRTEL a PRESIDENT. Většina sortimentu je trvale skladem.

 

Z příslušenství k radiostanicím jsou v naší nabídce měniče 24V/12 V a 24V/220V (případně 12V/220V), přídavné reproduktory, mikrofony, zesilovače, SWR měřiče, napájecí zdroje, konektory, led žárovky a mnoho dalších věcí. V nabídce naleznete také navigační techniku GPS, autorádia, LCD TV, DVD, odkládací stolky do nákladních automobilů a široký sortiment truck příslušenství.

 

Velkoobchod

 

 

Pro naše partnery je k dispozici velkoobchodní sekce 24 hodin denně, 365 dní v roce. Stačí se zaregistrovat.